Литий диск GMP Italia Atom 8x18/5x112 ET45 DIA66,5
Відео 3Фото 12 | від 8 273 до 13 708 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Atom 37
Характеристики
GMP Italia Atom 8x18/5x112 ET45 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Atom 8x18/5x112 ET45 DIA66,5
Сортувати
GMP Italia Atom silver (R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA66.5) | 10 999 грн. |
GMP Italia Atom R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA66.5 Black Diamond ATOL80184514527 | 11 324 грн. |
GMP Italia Atom Anthracite Front Polished R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 13 708 грн. |
GMP Italia Atom R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA66.5 Anthracite Diamond | 9 230 грн. |
GMP Italia ATOM Anthracite Diamond (R18 W8.0 PCD5x112 ET45 DIA66.5) | 11 499 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі