Литий диск GMP Italia Gunner 7,5x18/5x100 ET46 DIA57,1
Відео 1Фото 11 | від 10 755 до 11 765 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації GMP Italia Gunner 60
Характеристики
GMP Italia Gunner 7,5x18/5x100 ET46 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Gunner 7,5x18/5x100 ET46 DIA57,1
Сортувати
GMP Italia Gunner black diamond (R18 W7.5 PCD5x100 ET46 DIA57.1) | 11 499 грн. |
GMP Italia Gunner (7.5J x 18 5x100 ET46 DIA57.1) Black Glossy На замовленн | 11 019 грн. |
Диски Gmp Italia Gunner Black glossy R18 W7,5 PCD5x100 ET46 DIA57,1 ID3256 | 10 755 грн. |
GMP Italia Gunner matt anthracite diamond (R18 W7.5 PCD5x100 ET46 DIA57.1) | 11 499 грн. |
GMP Italia Gunner (7.5J x 18 5x100 ET46 DIA57.1) BLACK POLISHED На замовле | 11 765 грн. |
Диски Gmp Italia Gunner Black polished R18 W7,5 PCD5x100 ET46 DIA57,1 ID32 | 11 484 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі