Литий диск GMP Italia Lunica 7,5x19/5x114,3 ET45 DIA73,1
Відео 3Фото 6 | від 8 789 до 13 541 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Lunica 41
Характеристики
GMP Italia Lunica 7,5x19/5x114,3 ET45 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Lunica 7,5x19/5x114,3 ET45 DIA73,1
Сортувати
GMP Italia LUNICA Black Diamond (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA73.1) | 11 499 грн. |
GMP Italia Lunica R19 W7.5 PCD5x114.3 ЕТ45 DIA73.1 Black LUNI75194520931I | 8 789 грн. |
GMP Italia Lunica black diamond R19 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA73.0 | 12 572 грн. |
Диски Gmp Italia Lunica Black polished R19 W7,5 PCD5x114,3 ET45 DIA73,1 ID | 13 541 грн. |
GMP Italia LUNICA Glossy Black (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA73.1) | 12 099 грн. |
GMP Italia LUNICA Matt Anthracite Diamond (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA73. | 13 099 грн. |
GMP Italia Lunica R19 W7.5 PCD5x114.3 ЕТ45 DIA73.1 Black Polished LUNI7519 | 9 955 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі