Литий диск Dezent TA 7,5x19/5x114,3 ET45 DIA64,1
Відео 1Фото 7 | від 10 371 до 13 756 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Dezent TA 119
Характеристики
Dezent TA 7,5x19/5x114,3 ET45 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TA 7,5x19/5x114,3 ET45 DIA64,1
Сортувати
Dezent TA SILVER - Silber (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA64.1) | 10 899 грн. |
Dezent TA (7.5J x 19 5x114.3 ET45 DIA64.1) На замовлення з Європи. | 12 130 грн. |
Dezent TA W7.5 R19 PCD5x114.3 ET45 DIA64.1 Silver | 12 389 грн. |
Dezent TA (7.5J x 19 5x114.3 ET45 DIA64.1 Silver) | 12 387 грн. |
Dezent A (7.5J x 19 5x114.3 ET45 DIA64.1) На замовлення з Європи. | 13 756 грн. |
Диски Dezent TA 7,5x19 5x114,3 ET45 DIA64,1 (silver) (1001505646) | 10 371 грн. |
Диски DEZENT TA silver R19 W7,5 PCD5x114,3 ET45 DIA64,1 ID313477 | 11 827 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі