Литий диск GMP Italia Matisse 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA66,1
Відео 1Фото 27 | від 12 898 до 13 229 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації GMP Italia Matisse 79
Характеристики
GMP Italia Matisse 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Matisse 7,5x19/5x114,3 ET35 DIA66,1
Сортувати
GMP Italia MATISSE Glossy Black (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1 ) | 13 099 грн. |
GMP Italia Matisse (7.5J x 19 5x114.3 ET35 DIA66.1) Anthracite matt polish | 13 229 грн. |
Диски Gmp Italia Matisse Anthracite matt polished R19 W7,5 PCD5x114,3 ET35 | 12 898 грн. |
GMP Italia MATISSE Matt Anthracite Diamond (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA66 | 12 899 грн. |
GMP Italia MATISSE Black Diamond (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1) | 12 899 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі