Вудилище Golden Catch Desire DSS-662M (2039225)
Golden Catch Desire DSS-662M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Catch Desire DSS-662M
Усі ціни 7 →Спінінг GC Desire DSS-662M 1.98м 5-21гр,2039225 | 1 566 грн. |
Вудлище GC Desire DSS-662ML 1.98м 5-17г (119864) | 1 580 грн. |
Вудлище GC Desire DSS-662MH 1.98м 7-28г (100119) | 1 580 грн. |
Вудилище спінінгове GC Desire DSS-662MH 1.98м 7-28г | 1 580 грн. |
Вудилище спінінгове GC Desire DSS-662M 1.98м 5-21г | 1 580 грн. |
Вудилище спінінгове GC Desire DSS-662ML 1.98м 5-17г | 1 580 грн. |
Спінінг GC Desire 1.98m 5-21g | 1 565 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →