Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G
GOODRAM GR2400S464L17/16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G
Усі ціни 39 →GoodRAM SODIMM DDR4 16GB 2400Mhz (GR2400S464L17/16G) GR2400S464L17/16G | 1 607 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 16GB/2400 DDR4 GOODRAM (GR2400S464L17/16G) GR2400S4 | 1 280 грн. |
Goodram 16 Gb SO-DIMM DDR4 2400 MHz (GR2400S464L17/16G) | 1 490 грн. |
Goodram 16 Gb SO-DIMM DDR4 2400 MHz (GR2400S464L17/16G) | 1 504 грн. |
Память для ноутбуків Goodram 16 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz (GR2400S464L17/16 | 2 040 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2400S464L17/16G | від 1 280 грн. | 39 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19/16G | від 1 280 грн. | 54 пропозиції | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR2666S464L19S/16G | від 1 280 грн. | 39 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22/16G | від 1 372 грн. | 49 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x16Gb GR3200S464L22S/16G | від 1 280 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →