Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS
Відео 2Фото 2 |
G.Skill F4-2400C16S-16GRS |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS
Усі ціни 48 →G.Skill SODIMM DDR4 16GB 2400Mhz Ripjaws (F4-2400C16S-16GRS) F4-2400C16S-1 | 1 443 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 16GB/2400 DDR4 G.Skill Ripjaws (F4-2400C16S-16GRS) | 1 264 грн. |
Память для ноутбуків G.Skill 16 GB SO-DIMM DDR4 2400 MHz Ripjaws (F4-2400C | 1 858 грн. |
G.Skill 16 Gb SO-DIMM DDR4 2400 MHz Ripjaws (F4-2400C16S-16GRS) | 1 332 грн. |
G.Skill 16 Gb SO-DIMM DDR4 2400 MHz Ripjaws (F4-2400C16S-16GRS) | 1 320 грн. |
ще 20 пропозицій
31 січня 2021, 22:50
Это 1.2 вольта, не 1.35 #
поправьте пожалуйста. (1.2 гораздо круче потому что не требует XMP плюс энергоэффективнее.)
2 лютого 2023, 07:28
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR4 1x16Gb #
этот памят будит ли работат райзен 7 4800 XPM не подерживаеться у меня стокивый 3200 мгц если купить 2 шт будить ли работат
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2133C15S-16GRS | від 3 472 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2400C16S-16GRS | від 1 260 грн. | 49 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-2666C19S-16GRS | від 1 224 грн. | 30 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws DDR4 SO-DIMM 1x16Gb F4-3200C22S-16GRS | від 1 308 грн. | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →