Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G
Відео 3Фото 7 |
GOODRAM IR-X2666D464L16/16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G
Усі ціни 39 →GoodRAM DDR4 16GB 2666Mhz IRDM X Black (IR-X2666D464L16/16G) IR-X2666D464L | 1 565 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/2666 GOODRAM Iridium X Black (IR-X2666D464L16/16G | 1 307 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 16 GB DDR4 2666 MHz Irdm X Black | 1 812 грн. |
Goodram 16 Gb DDR4 2666 MHz Irdm X Black (IR-X2666D464L16 / 16G) | 1 394 грн. |
Goodram 16 Gb DDR4 2666 MHz Irdm X Black (IR-X2666D464L16/16G) | 1 356 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb
Ціни на GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G | від 1 307 грн. | 39 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3000D464L16/16G | від 1 609 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3200D464L16/16G | від 1 594 грн. | 17 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3200D464L16A/16G | від 1 369 грн. | 102 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-XL3200D464L16S/16G | від 1 414 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →