Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb IRP-C3600D4V64L18/16G
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM IRP-C3600D4V64L18/16G 3600 МГц CL17 3600 МГц CL18 Crimson White |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb IRP-C3600D4V64L18/16G
Усі ціни 17 →Goodram 16 Gb DDR4 3600 MHz Irdm Pro Crimson White (IRP-C3600D4V64L18/16G) | 1 699 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 16 GB DDR4 3600 MHz Irdm Pro Crim | 1 938 грн. |
Goodram 16 Gb DDR4 3600 MHz Irdm Pro Crimson White (IRP-C3600D4V64L18/16G) | 1 747 грн. |
Модуль пам'яті GOODRAM 16 GB DDR4 3600 MHz IRDM PRO Crimson White (IRP-C36 | 1 753 грн. |
GoodRam DDR4 16Gb 3600MHz IRDM PRO CRIMSON WHITE IRP-C3600D4V64L18/16G | 1 779 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb
Ціни на GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb IRP-3600D4V64L17/16G | від 1 849 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x16Gb IRP-C3600D4V64L18/16G | від 1 679 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →