SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 |
|
Швидкість до 7000 МБ/с. Графеновий радіатор. Підходить для PlayStation 5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ
Усі ціни 31 →Goodram Irdm Pro Slim 2 Tb (IRP-SSDPR-P44S-2K0-80) | 5 979 грн. |
Goodram Irdm Pro Slim 2 Tb (IRP-SSDPR-P44S-2K0-80) | 5 812 грн. |
SSD-накопичувач Goodram IRDM Pro Slim 2TB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D TLC (IRP | 6 539 грн. |
SSD накопитель Goodram irdm Pro Slim 2tb m.2 2280 PCIe 4.0 x4 3d tlc (irp- | 6 734 грн. |
GooDRam IRDM Pro Slim 2 TB (IRP-SSDPR-P44S-2K0-80) | 6 389 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ | від 14 960 грн. | 7 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ | від 5 746 грн. | 32 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ | від 11 593 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →