Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y Porsche
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y Porsche 235/45 R18 94 Y 235/45 R18 94 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y Porsche
Усі ціни 16 →Шина GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y FR N0 | 6 289 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y FP N0 | 6 668 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y FP N0 #REF! | 5 690 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y N0 FP | 7 284 грн. |
Летние шины Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 ZR18 94Y N0 1000667902 | 6 818 грн. |
ще 11 пропозицій
0 2 5 22 |
При +/- рівною ціною, Dunlop Grandtrek AT (всесезонна) пробіг близько 70тис. км, з урахуванням останніх зим, можна їздити цілий рік... Як альтернативу, купую Pirelli Scorpion Werde. Індекс зносостійкості 600 . Очікуваний пробіг 100 тис. км Розмірність 255/50R19 103Y на ML250. Дорогу тримає нормально, за +5 дубова. Швидке зношування. Вистачило на 20 місяців, пробіг менше 40тис. км. Експлуатація міська. Висока ціна ERIK GAUS: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/55 R19 107W більше року |
Показано 1 з 35 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y Porsche
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y | від 6 402 грн. | 14 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y Porsche | від 5 690 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →