Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y 235/45 R18 94 Y 235/45 R18 94 Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y
Усі ціни 14 →Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 235/45 R18 94Y (9044260643) | 9 320 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 (235/45R18 94Y) | 6 580 грн. |
Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 235/45R18 94Y | 6 402 грн. |
GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 235/45R18 94Y | 6 855 грн. |
GOODYEAR Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 235/45R18 94Y | 6 433 грн. |
ще 9 пропозицій
0 2 5 22 |
При +/- рівною ціною, Dunlop Grandtrek AT (всесезонна) пробіг близько 70тис. км, з урахуванням останніх зим, можна їздити цілий рік... Як альтернативу, купую Pirelli Scorpion Werde. Індекс зносостійкості 600 . Очікуваний пробіг 100 тис. км Розмірність 255/50R19 103Y на ML250. Дорогу тримає нормально, за +5 дубова. Швидке зношування. Вистачило на 20 місяців, пробіг менше 40тис. км. Експлуатація міська. Висока ціна ERIK GAUS: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 255/55 R19 107W більше року |
Показано 1 з 35 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y | від 6 402 грн. | 14 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45 R18 94Y Porsche | від 5 690 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →