Зимова шина Goodyear Ultra Grip Ice 3 235/60 R18 107T
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Ice 3 235/60 R18 107T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Ice 3 235/60 R18 107T
Усі ціни 22 →Goodyear UltraGrip Ice 3 235/60 R18 107T XL | 8 605 грн. |
Goodyear Ultra Grip Ice 3 (235/60R18 107T) | 7 808 грн. |
Зимние шины Goodyear UltraGrip Ice 3 235/60 R18 107T XL 1002478840 | 7 727 грн. |
GOODYEAR UltraGrip Ice 3 235/60R18 107T | 7 690 грн. |
Goodyear UltraGrip Ice 3 235/60 R18 107T XL | 7 632 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →