Холодильник Gorenje NRK 620 FABK4 чорний
Фото 5 |
Gorenje NRK 620 FABK4 чорний |
|
Добре збалансована модель, за допомогою якої можна якісно і при цьому економно зберігати досить великі запаси продуктів. Відмінною особливістю апарату є дизайн-ця модель створена в чорному кольорі, що робить холодильник більш виразним і цікавим. Це 2-дверне комбіноване пристрій, що поєднує в собі холодильне відділення і морозильну камеру. Об'єм моделі є середнім - 324 л.при цьому під холодильну зону відведено 238 л, а морозильна камера розрахована на 86 л.
Холодильник Gorenje NRK 620 FABK4 здатний забезпечити продуктам якісні умови зберігання. Модель підтримує технологію динамічного охолодження. При необхідності інтенсивність охолодження значно збільшується, що дозволяє швидко охолоджувати свіжину не на шкоду вже зберігаються в холодильнику продуктам. У холодильній камері крім полиць передбачені ще й кілька контейнерів, які виконують роль зон свіжості і вологості. Морозильник отримав три висувних ящика. Це традиційний однокомпресорний холодильник, але у цій моделі передбачено два контури циркуляції. Окремий теплообмінник для холодильної та морозильної камер Дозволяє зробити охолодження гранично точним і максимально стабільним!
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje NRK 620 FABK4 чорний
Усі ціни 53 →Gorenje Gorenje NRK620FABK4 | 21 599 грн. |
Холодильник Gorenje NRK620FABK4 | 21 599 грн. |
Холодильник Gorenje NRK620FABK4 | 19 432 грн. |
GORENJE NRK620FABK4 | 19 310 грн. |
Холодильник Gorenje NRK620FABK4 | 21 599 грн. |
Модификації Gorenje NRK 620 FABK4
Ціни на Gorenje NRK 620 FABK4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 620 FAW4 білий | від 17 099 грн. | 60 пропозицій | ||
Gorenje NRK 620 FAXL4 нержавіюча сталь | від 19 080 грн. | 26 пропозицій | ||
Gorenje NRK 620 FABK4 чорний | від 18 129 грн. | 56 пропозицій |