Варильна поверхня Greta KHG 640 N 282 X нержавіюча сталь
Фото 4 |
Greta KHG 640 N 282 X нержавіюча сталь |
|
Недорога побутова вбудована газова варильна поверхня з робочим столом з нержавіючої сталі, сталевими ґратами, системою автоматичним підпалом та надійним термоелектричним захистом від витоків (газ-контроль). Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2023 року. Призначений для економних користувачів, які обирають доступну та безпечну варильну поверхню з фронтальним розташуванням панелі керування.
Має традиційне компонування та помірні габаритні розміри, що роблять її хорошим вибором для встановлення як у великих, так і малометражних кухнях багатоквартирних будинків. Вбудована варильна поверхня Greta KHG 640 N 282 X оснащена чотирма конфорками трьох розмірів з максимальною тепловою потужністю 1/1,75/1,75/2,85 кВт. Потужна конфорка дозволяє швидко нагрівати воду, а також продукти у великих каструлях та великих сковородах. Ефектна та рівна сталева поверхня робочого столу з нержавіючої сталі легко очищається від забруднень за допомогою спеціальних засобів побутової хімії. Обидві секції емальованих сталевих грат можна очищати в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Купити Greta KHG 640 N 282 X нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →GRETA KHG 640 N 282 X | 3 885 грн. |
Варильна газова поверхня Greta KHG 640 N 282 X | 3 849 грн. |
Варильна поверхня Greta KHG 640 N 282 X | 3 941 грн. |
Варочная поверхность Greta KHG 640 N 282 X | 4 050 грн. |
Варильна поверхня Greta Khg 640 N 282 X | 3 875 грн. |