Варильна поверхня Grunhelm GPG 4101 WF білий
Grunhelm GPG 4101 WF білий 2021 рік |
|
Доступна вбудована газова варильна поверхня з незалежним управлінням, сталевими гратами, системою автоматичного підпалу і газ-контролем. Відрізняється демократичною вартістю і стриманим зовнішнім дизайном, який легко впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, витриманий в світлих тонах. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021 року, призначений для вбудовування в кухонні робочі поверхні.
Оснащена сталевою основою, яка захищена спеціальною термостійкою білою емаллю. Має традиційну 4-конфорочну компоновку з боковим розташуванням панелі управління, обладнаної поворотним ручками газових кранів. Для роботи з посудом різних розмірів передбачені конфорки трьох типів: одна мала з потужністю до 900 Вт, дві універсальних до 1450 Вт і одна велика до 2250 Вт. Велика конфорка допомагає швидко нагріти або закип'ятити великий об'єм води і хороша для приготування їжі в каструлях/сковородах великого діаметру.
Газова варильна поверхня Grunhelm GPG 4101 WF має зручну автоматичну систему підпалу, вбудовану в ручки поворотних регуляторів. Управління потужністю здійснюється за допомогою надійних механічних газових кранів. Ця модель ефективна як з паливом з газових магістралей, так і живленням від газових балонів (змінні сопла в комплекті). Роздільні секції сталевих решіток є надійною опорою для посуду, а їх очищення можна виконувати в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GPG 4101 WF білий
Усі ціни 16 →Варочная поверхность Grunhelm GPG 4101 WF | 3 523 грн. |
Варильна поверхня Grunhelm Gpg 4101 Wf | 2 996 грн. |
Варочная поверхность Grunhelm Gpg 4101 Wf | 2 994 грн. |
Варильна поверхня Grunhelm GPG 4101 WF | 3 360 грн. |
Газовая варочная поверхность grunhelm gpg 4101 wf | 3 231 грн. |