Варильна поверхня Greta SV-4 A
Фото 15 |
Greta SV-4 A 2020 рік |
|
Доступна побутова вбудована газова варильна поверхня з робочим столом з емальованої сталі, сталевими гратами, автоматичним підпалом і повноцінної термоелектричної захистом від витоків (газ-контроль). Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії 2020 року. Призначений для широкого кола користувачів, які вибирають недорогу і безпечну варильну поверхню з бічним розташуванням панелі управління.
Має традиційну прямокутну компоновку і помірні габаритні розміри, що роблять її хорошим вибором для установки в малометражних кухнях типових багатоквартирних будинків. Газова варильна поверхня Greta SV - 4 A оснащена чотирма конфорками трьох розмірів з максимальною тепловою потужністю 950/1700/3300 Вт. Потужна WOK-конфорка з багаторядним полум'ям здатна швидко нагрівати продукти у великих каструлях, великих сковородах і ідеально підійде для роботи з WOK-посудом, що має напівсферичне днище (часто використовується для швидкого приготування продуктів в азіатських кухнях). Рівна глянцева поверхня емальованого робочого столу легко очищається від будь-яких забруднень. Обидві секції емальованих сталевих решіток можна очищати в посудомийній машині. У комплект поставки входить набір сопел для роботи варильної поверхні на зрідженому газі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Купити Greta SV-4 A
Усі ціни 9 →Варочная поверхность Greta GN 6703 MN 00 E | 3 969 грн. |
Газовая варочная поверхность Greta вп-4 а нержавеющая сталь | 4 217 грн. |
Greta СВ-4(Е) А | 5 243 грн. |
Варильна поверхня Greta СВ-4А GN 6703 MN 00 (E) (20824) СВ-4А GN 6703 MN 0 | 3 427 грн. |
Варильна поверхня газова GRETA СВ-4А нерж. сталь | 4 199 грн. |