Умивальник Grohe Cube 3947700H 600 мм
Фото 6 |
Grohe Cube 3947700H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Cube 3947700H 600 мм
Раковина накладна Grohe Cube 3947700H | 12 382 грн. |
Раковина накладная Grohe Cube 3947700H | 12 382 грн. |
Модификації Grohe Cube 3947700H
Ціни на Grohe Cube 3947700H |
---|---|---|---|---|
Grohe Cube 3947800H 500 мм | від 11 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Grohe Cube 3947700H 600 мм | від 12 382 грн. | 3 пропозиції | ||
Grohe Cube 3947600H 800 мм | від 16 160 грн. | 15 пропозицій | ||
Grohe Cube 3947500H 1000 мм | від 18 560 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →