Умивальник Grohe Eurostyle Vessel 39216000 495 мм
Grohe Eurostyle Vessel 39216000 |
|
З антибактеріальним покриттям HyperClean та покриттям ProGuard.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurostyle Vessel 39216000 495 мм
Усі ціни 8 →Умивальник на стільницю Grohe Eurostyle 50x38 (колір-білий альпін) 3921600 | 5 985 грн. |
Умивальник накладний GROHE Eurostyle 495x380x134мм прямокутний білий 39216 | 5 985 грн. |
Раковина Grohe EUROSTYLE 50 см з покриттям Pureguard (39216000) 39216000 | 5 985 грн. |
Раковина накладна Grohe Eurostyle білий (39216000) 39216000 | 5 985 грн. |
Умивальник на стільницю Grohe Eurostyle 50x38, білий альпін (39216000) | 5 985 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →