Умивальник Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01 600 мм
Фото 7 |
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01 600 мм
Villeroy&Boch 71136GR1 | 12 000 грн. |
Villeroy&Boch 71136GR1 | 12 300 грн. |
Villeroy&Boch 71136GR1 | 12 600 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01
Ціни на Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F501 550 мм | від 4 541 грн. | 4 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 71136G01 600 мм | від 12 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Subway 2.0 7113F001 600 мм білий | від 4 261 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →