Умивальник Grohe Cube 3948100H 500 мм
Grohe Cube 3948100H 400 мм500 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Cube 3948100H 500 мм
Усі ціни 15 →Раковина для ванної накладна Grohe Cube Ceramic 50 альпін-білий 3948100H | 12 780 грн. |
Раковина накладна на стільницю Grohe Cube Ceramic 50 х 47 см 3948100H | 12 780 грн. |
Умивальник накладний GROHE Cube 3948100H 500x470x150мм прямокутний білий | 12 780 грн. |
Раковина Grohe Cube 50 см з покриттям Pureguard (3948100H) 3948100H | 12 780 грн. |
Grohe Cube 3948100H | 9 774 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Grohe Cube 3948100H
Ціни на Grohe Cube 3948100H |
---|---|---|---|---|
Grohe Cube 3948200H 400 мм | від 9 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Grohe Cube 3948100H 500 мм | від 9 595 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →