Умивальник Duravit Vero Air 0724500000 500 мм
Фото 22 |
Duravit Vero Air 0724500000 |
|
Умивальник продається як з отвором під змішувач ліворуч/праворуч, так і без отвору під змішувач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Vero Air 0724500000 500 мм
Усі ціни 11 →Раковина підвісна Duravit Vero Air 50 х 25 см (отвір під змішувач праворуч | 10 590 грн. |
Умивальник накладний DURAVIT Vero Air 500x250x140мм прямокутний білий 0724 | 14 479 грн. |
Раковина підвісна Duravit Vero Air 500x250 отвір справа білий 0724500008 | 14 479 грн. |
Duravit Vero Air 500x250mm biały wondergliss 07245000091 | 13 440 грн. |
Duravit Vero Air 500x250mm biały wondergliss 07245000091 | 14 112 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →