Змішувач Grohe Essence 32628001
Відео 3Фото 11 |
Grohe Essence 32628001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 32628001
Усі ціни 69 →Змішувач для раковини з донним клапаном Grohe Essence (Графіт) 32628AL1 32 | 15 006 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Essence New (32628001) 32628001 | 6 780 грн. |
Grohe Grohe Essence New 32628001 | 9 675 грн. |
Кран для раковини із високим виливом GROHE Essence L-Size чорний латунь з | 16 470 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Essence New графіт (32628AL1) 32628AL1 | 16 470 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →