Змішувач Grohe Essence SmartControl 31615000
Відео 1Фото 42 |
Grohe Essence SmartControl 31615000 |
|
Для подачі води потрібно натиснути на кнопку на кінці виливу. Щоб збільшити напір води від режиму EcoJoy до максимального напору води потрібно повернути кнопку. Magnetic Docking: гарантує легке витягання і повернення головки аератора у вихідне положення.
QuickFix Plus: швидка і проста установка змішувача (не потрібно ніяких інструментів). Змінити температуру води можна за допомогою регулятора, розташованого на корпусі змішувача.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence SmartControl 31615000
Усі ціни 64 →Змішувач для кухні Grohe Essence SmartControl з висувною лійкою хром матов | 29 070 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Essence SmartControl 31615000 | 22 365 грн. |
Grohe Grohe Essence Smartcontrol 31615000 | 22 365 грн. |
Змішувач для кухні сенсорний нажимний GROHE ESSENCE хром латунь 31615000 | 22 365 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Essence SmartControl (31615000) 31615000 | 22 365 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →