Унітаз Villeroy & Boch O.novo 5660HR
Фото 15 |
Villeroy & Boch O.novo 5660HR |
|
Модель Villeroy & Boch O. novo 5660HRR1 має покриття CeramicPlus: рідини що потрапили на таку поверхню відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив. Кераміку, покриту CeramicPlus, простіше чистити
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch O.novo 5660HR
Усі ціни 21 →Унітаз підвісний без обідка Villeroy & Boch O.novo 5660HR01 Directflush з | 8 500 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy & Boch O.novo 5660HR01 Directflush без обідка | 7 877 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий VILLEROY&BOCH O.NOVO із сидінням з мік | 8 922 грн. |
Villeroy&Boch Villeroy&Boch O.Novo 5660HR01, с крышкой для унитаза, с функ | 8 428 грн. |
Унітаз підвісний Villeroy&Boch O.Novo Directflush (5660HR01) 5660H | 8 428 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →