Душова система Grohe Essence 23741001
Фото 5 |
Душова система підлогового монтажу. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
Мінімальний тиск: 1.0 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Essence 23741001
Усі ціни 6 →Душовий гарнітур зі змішувачем Grohe Essence 23741001 | 75 000 грн. |
Змішувач для душу окремостоящий Grohe Essence 23741001 | 65 967 грн. |
Підлоговий змішувач для ванни Grohe Essence New (23741001) 23741001 | 60 886 грн. |
Grohe Essence 23741001 | 68 640 грн. |
Підлогова Душова система GROHE ESSENCE NEW 23741001 | 46 314 грн. |
Grohe Essence Supersteel 23741DC1 | 93 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →