Верхній душ Grohe Euphoria Cube 150 26073000
Фото 3 |
Grohe Euphoria Cube 150 26073000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби. Може використовуватися з проточним водонагрівачем
Різьбове з'єднання: G 1/2". Мінімальний тиск: 1.0 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria Cube 150 26073000
Усі ціни 10 →Верхній душ Grohe Euphoria Cube з кронштейном 15 см хром 26073000 | 9 143 грн. |
Верхній душ 152 х 152 мм з утримувачем 286 мм Grohe Euphoria Cube (колір - | 8 564 грн. |
Верхній душ із кронштейном GROHE Euphoria Cube 152x152мм латунний хром 260 | 9 544 грн. |
Верхній душ з кронштейном Grohe Euphoria Cube 152 (26073000) 26073000 | 9 202 грн. |
Верхній душ з душовим кронштейном Grohe Euphoria Cube 150 286 мм 1 режим с | 9 544 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →