Душовий набір Grohe Euphoria Cube Stick 26405000
Відео 1Фото 2 |
Grohe Euphoria Cube Stick 26405000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби. Із захистом від зворотного потоку води
Мінімальний тиск 1.0 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria Cube Stick 26405000
Усі ціни 19 →Душовий гарнітур Grohe Euphoria Cube 26405000 | 4 050 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Euphoria Cube Stick 26405000 | 4 050 грн. |
Душовий набір GROHE Euphoria Cube Stick 26405000 із ручною лійкою та шланг | 4 050 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Euphoria Cube Stick (26405000) 26405000 | 2 756 грн. |
Grohe Grohe Euphoria Cube 26405000 Душовий набір, 1 режим струменю - 26405 | 4 050 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →