Ручна лійка Grohe Vitalio Start 110 26031001
Відео 2Фото 11 |
Grohe Vitalio Start 110 26031001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). ShockProof: силіконове кільце, що запобігає пошкодженню поверхні ручного душу під час падіння. Рівномірний потік води за технологією DreamSpray.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start 110 26031001
Усі ціни 6 →Лійка ручного душу Grohe QuickFix Vitalio Start 110 хром 26031001 | 999 грн. |
Душова лійка GROHE QuickFix Vitalio Start 26031001 багаторежимна 110мм пла | 1 069 грн. |
Ручний душ, 3 режими струменю Grohe QuickFix Vitalio Start 110 (26031001) | 999 грн. |
Лійка для ручного душу Grohe QuickFix Vitalio Start 110 26031001 | 999 грн. |
Лійка ручного душу Grohe QuickFix Vitalio Start 110 хром 26031001 | 999 грн. |
Ручна лійка для душу GROHE QuickFix Vitalio Start 110 26031001 | 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →