Душова система Grohe Vitalio Start System 250 26677000
Відео 2Фото 10 |
Grohe Vitalio Start System 250 26677000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Технологія DreamSpray гарантує, що напір води з кожною душовою форсунки буде однаковим. Внутрішній водний канал WaterGuide запобіжить нагрівання поверхні душа.
Верхній душ із шаровим шарніром, кут повороту ± 10°. Підходить для проточних водонагрівачів від 18 кВ/год. Силіконове кільце ShockProof запобігає пошкодженню ручного душу під час падіння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start System 250 26677000
Усі ціни 16 →Душова система з термостатом Grohe Vitalio Start 250 QuickFix чорний матов | 18 999 грн. |
Душова система з термостатом Grohe Vitalio Start 250 (колір - чорний матов | 18 999 грн. |
Душова система із термостатом GROHE QuickFix Vitalio Start 266772430 із ве | 19 992 грн. |
Душова система з термостатом для душа Grohe QuickFix Vitalio Start 250 Bla | 18 999 грн. |
Душевая система термостатическая Grohe QuickFix Vitalio Start System 250 ( | 18 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →