Ручна лійка Grohe Vitalio Start 100 27941000
Фото 4 |
Grohe Vitalio Start 100 27941000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Внутрішній канал охолодження для тривалого терміну служби ручного душу. ShockProof: силіконове кільце, що запобігає пошкодженню поверхні ручного душу під час падіння.
Універсальна монтажна система підходить до будь-якого стандартного шлангу. Може використовуватись із проточним водонагрівачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start 100 27941000
Ручний душ, 1 режим струменя Grohe QuickFix Vitalio Start 100 (колір - хро | 799 грн. |
Ручна лійка для душу на один режим GROHE Vitalio Start 100 100мм хром плас | 838 грн. |
Ручний душ, 1 режим струменю Grohe QuickFix Vitalio Start (27941000) 27941 | 838 грн. |
Grohe Grohe QuickFix Vitalio Start 100 27941000 | 838 грн. |
Ручна лійка для душу на один режим GROHE Vitalio Start 100 100мм хром плас | 838 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →