Душова система Grohe Vitalio Joy System 260 27357002
Фото 4 |
Grohe Vitalio Joy System 260 27357002 |
|
Рівномірний потік води за технологією DreamSpray. Система SpeedClean для очищення від вапняного накипу. Внутрішній канал охолодження для збільшення терміну служби.
Змішувач в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Joy System 260 27357002
Усі ціни 11 →Душова система Grohe QuickFix Vitalio Joy System 260 хром 27357002 | 15 499 грн. |
Душова система з перемикачем Grohe QuickFix Vitalio Joy Shower System (кол | 15 499 грн. |
Душова система без змішувача GROHE Vitalio Joy 260мм латунна хром 27357002 | 15 499 грн. |
Душова система із перемикачем Grohe QuickFix Vitalio Joy 260 (27357002) 27 | 15 499 грн. |
Душова система Grohe QuickFix Vitalio Joy Shower System 260, хром (2735700 | 15 499 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →