Комп'ютерне крісло GT Racer B-4011B
GT Racer B-4011B |
|
Класичне офісне крісло з простим зовнішнім дизайном, механізмом похитування, нерегульованими підлокітниками, міцною алюмінієвою хрестовиною та якісним газліфтом. Призначений для людей, які проводять багато часу перед монітором, не встаючи. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на звичайних офісних працівників, а також програмістів, тестувальників, дизайнерів, веб-розробників, монтажерів відео, редакторів та копірайтерів.
Оббивка офісного крісла GT Racer B-4011B виконана з тактильно приємного екошкіри, яка прослужить довгі роки. Основні конструктивні елементи цієї моделі сприяють ортопедично правильній посадці та мінімізує відчуття втоми у спині, що підвищує загальну ефективність роботи. Правильна підтримка поперекової області дає опору нижньому відділу хребта. Механізм хитання Tilt забезпечує плавне похитування крісла, яке користувач може використовувати для відпочинку та розслаблення м'язів спини. Міцна металева рама витримує вагу до 100 кг. Для регулювання висоти використовується газліфт, що відповідає за плавний підйом та опускання крісла (висота від 47 до 54 см).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Купити GT Racer B-4011B
Усі ціни 31 →Офисное кресло GT Racer B-4011B Black | 2 199 грн. |
GT Racer B-4011B Beige | 1 650 грн. |
Gt Racer B-4011B Beige | 2 090 грн. |
Офисное кресло gt Racer b-4011b Black | 2 417 грн. |