Дриль GTM BMK-260AC (gtm-36578)
Фото - Дриль / шурупокрут GTM BMK-260AC
Фото 6
GTM BMK-260AC
Основне
Тип пристроюдриль
Конструкціяпряма
Призначеннядля алмазного свердління
Характеристики
Споживана потужність4880 Вт
Кількість обертів560 об/хв
Редуктор1-швидкісний
Кількість швидкостей1
Реверсповзунковий
Вага23.9 кг
Патрон
Тип патронанемає (шпиндель з різьбою)
Макс. ⌀ свердління коронкою260 мм
Функції та можливості
Функціїрегулятор обертів
водяне охолодження (МОР)
Комплектаціястійка похила
Живлення
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Офіційний сайтgtm-ukraine.com.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Маркування виробника
gtm-36578
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM BMK-260AC
Бурильна установка BMK-260AC 4,8 кВт 560об/хв зі стійкою та нахилом 45°
Бурильна установка GTM BMK-260AC/45 - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діам... щеетром до 260 мм. Алмазна коронка
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Установка алмазного буріння GTM BMK-260AC 36578
- Потужність 4880 Вт - Діаметр хвостовика 1 1/4 дюйм, 1/2 дюйм - Кількість обертів 560 об/хв - Робочий хід 600 мм - Тип двигуна безщітковий - Кількість швидкостей 1 - Плавний запуск так - Наявність реверсу ні - Живлення від мережі 230 В - Охолодження так - Захист двигуна так - С... щетанина в комплекті так - Макс. діаметр свердла 260 мм - Свердління під кутом так - Регулювання швидкості ні - Вага 20.5 кг