Дриль GTM OND-916PD-G
Відео 1Фото 8 |
GTM OND-916PD-G |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM OND-916PD-G
Усі ціни 17 →Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G (2.3 кВт, 1700 об./хв) 37422 | 19 160 грн. |
Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G з мікроударом | 19 164 грн. |
Дрель для алмазного сверления Gtm OND-916PD-G | 19 094 грн. |
Дриль алмазна ручна з мікроударом GTM OND-916PD-G 2,3 кВт | 19 165 грн. |
Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G (2.3 кВт, 1700 об/хв) (37422) 3742 | 19 165 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →