Дриль GTM BMK-300/2AC
Фото 5
GTM BMK-300/2AC
Основне
Тип пристроюдриль
Конструкціяпряма
Призначеннядля алмазного свердління
Характеристики
Споживана потужність4900 Вт
Кількість обертів375/590 об/хв
Редуктор2-швидкісний
Кількість швидкостей2
Реверснемає
Довжина кабелю3.8 м
Вага29 кг
Патрон
Тип патронанемає (шпиндель з різьбою)
Макс. ⌀ свердління коронкою300 мм
Захисні функції
Плавний пуск
Функції та можливості
Функціїрегулятор обертів
безщітковий двигун
водяне охолодження (МОР)
Комплектаціястійка похила
Живлення
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Офіційний сайтgtm-ukraine.com.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM BMK-300/2AC
Надійна професійна діамантова бурова установка GTM BMK-300/2AC призначена для буріння отворів великого діаметру в найтвердіших будівельних матеріалах. Максимальний діаметр буріння складає 300 мм. Безщітковий двигун потужністю 4.98 кВт. Хід каретки: 660 мм. Напруга: 220 В/50 Гц. Алмазна бурильна установка потужністю 4980 Вт з двома швидкос... щетями Опис установки алмазного буріння GTM
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Бурильна установка BMK-300/2AC 4,9 кВт 375/590об/хв зі стійкою та нахилом 45°
Бурильна установка GTM BMK-300/2AC/45 - електрообладнання для мокрого буріння отворів в бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель фіксується на спеціальній стійці (станині), яка входить в стандартну комплектацію. Підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори ді... щеаметром до 300 мм. Алмазна коронка