Дриль-шурупокрут GTM DS18/40P
Відео 1Фото 4 |
GTM DS18/40P акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Двошвидкісний акумуляторний шурупокрут. Може використовуватися для роботи з кріпленням (на першій швидкості, 400 об/хв) або свердління (на другій швидкості, 1400 об/хв). Поворотне кільце муфти обмежувача моменту, що крутить, дозволяє налаштовувати зусилля затягування. Останнє положення муфти (36 Нм) дозволяє закручувати в деревину шурупи розміром 7х75 мм без попереднього засвердлювання.
У шурупокрута GTM DS18/40P швидкозатискний патрон, який можна вставляти біти або оснащення з циліндричними хвостовиками діаметром до 13 мм. У нижню частину рукоятки вбудовано світлодіод для підсвічування робочої зони. Інструмент поставляється повністю готовим до роботи — разом із двома акумуляторними батареями (кожна має ємність 2 Агод), зарядним пристроєм та пластиковим кейсом, призначеним для зберігання шурупокрута з приладдям.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM DS18/40P
Усі ціни 20 →Акумуляторний шурупокрут GTM DS18/40P | 3 699 грн. |
Шуруповерт Gtm DS18/40P | 3 686 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний GTM DS18/40P, 18В, ( з АКБ і ЗП) | 3 699 грн. |
Шуруповерт GTM DS18/40P | 3 675 грн. |
Шуруповерт GTM DS18/40P | 3 699 грн. |
Модификації GTM DS18/40P
Ціни на GTM DS18/40P |
---|---|---|---|---|
GTM DS18/40P | від 3 675 грн. | 21 пропозиція | ||
GTM DS18/40P_BARE TOOL | від 1 400 грн. | 13 пропозицій |