Дриль-шурупокрут GTM DS12/30
Фото 4 |
GTM DS12/30 |
|
У комплекті 2 акумулятори 12 В (1.5 Агод) та зарядний пристрій.
Універсальний шурупокрут побутового призначення. Має дві швидкості: перша (400 об/хв) призначена для роботи з кріпленням, друга (1400 об/хв) – для свердління. Муфта для регулювання моменту, що крутить, дозволяє налаштовувати зусилля затягування (до 28 Нм на останньому положенні поворотного кільця). У шурупокрута GTM DS12/30 є два патрони (з механізмом швидкої заміни): один швидкозатискний (з розсувними губками), другий з шестигранним отвором під біту. У корпус інструменту вбудований світлодіод, промінь світла якого спрямований на робочу зону. Як джерело живлення використовуються 12-вольтові акумулятори. До шурупокрута додаються дві АКБ (кожна з них має ємність 1.5 Агод), зарядний пристрій та пластиковий кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DS12/30
Усі ціни 21 →Акумуляторний шурупокрут GTM DS12/30 | 2 462 грн. |
Шуруповерт Gtm DS12/30 | 2 454 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний GTM DS12/30, 12В, ( з АКБ і ЗП) | 2 462 грн. |
Шуруповерт GTM DS12/30 | 2 501 грн. |
Шуруповерт GTM DS12/30 | 2 430 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →