Болгарка GTM AGC18/125BL
Фото 6 |
GTM AGC18/125BL |
|
3-ступінчасте регулювання обертів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AGC18/125BL
Усі ціни 19 →Акумуляторна болгарка GTM AGC18/125BL безщіткова без АКБ та зарядного прис | 2 722 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Gtm AGC18/125BL | 7 140 грн. |
Кутова шліфмашина GTM AGC18/125BL | 7 184 грн. |
Кутова шліфмашина акумуляторна GTM AGC18/125BL | 7 183 грн. |
Шліфувальна машина GTM AGC18/125BL, 125мм, 18В, 3000-8500об/хв, 2x4Ah (AGC | 7 183 грн. |
ще 14 пропозицій
ергономіка ламається Денис Гнатушак: користуюся GTM AGC18/125BL менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
через тиждень після ремонту знову злямалася