Стрем'янка ELKOP DHR 402 43 см
ELKOP DHR 402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP DHR 402 43 см
Усі ціни 8 →Драбина ELKOP DHR 402 алюмінієва, 2 ступені, 433 мм (36487) 36487 | 1 450 грн. |
Двухсторонняя алюминиевая стремянка Elkop DHR 402 2 ступеньки 36487 | 1 451 грн. |
Стремянка Elkop DHR402 | 1 446 грн. |
Стрем'янка ELKOP DHR402 2x2 сходинки | 1 451 грн. |
Стрем'янка алюмінієва Elkop DHR402 (двостороння) 36487 | 1 451 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →