Вбудована посудомийна машина Gunter&Hauer SL 4512
Фото 6 |
Gunter&Hauer SL 4512
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:10
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:6 шт
Енергоспоживання:A+
Витрата води:9 л
Рівень шуму:49 дБ
Ширина:45 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики SL 4512
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer SL 4512
Усі ціни 21 →GUNTER & HAUER SL 4512 | 18 181 грн. |
Gunter&Hauer SL 4512 офіційна гарантія | 17 499 грн. |
Вбудована посудомийна машина Gunter&Hauer SL 4512 | 18 599 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Gunter & Hauer SL 4512 | 17 669 грн. |
GUNTER & HAUER SL 4512 | 18 090 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →