Електрогенератор Kvitka PRO SC3500 (110-7010)
Фото 15 |
Kvitka PRO SC3500 ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kvitka PRO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kvitka PRO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kvitka PRO SC3500
Усі ціни 6 →Генератор бензиновий КВІТКА PRO SC3500 (3.2 кВт) 110-7010 | 13 499 грн. |
Генератор бензиновый Квітка Pro SC3500 2.8/3.2 КВт | 15 000 грн. |
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3500 + олива (3.2 кВт) (110-7010) 110-70 | 13 499 грн. |
Бензиновий генератор Квітка PRO SC3500 (110-7010) | 14 999 грн. |
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC3500 (3.2 кВт, 50 Гц, 230 В, 15 л, 1.65 | 14 999 грн. |
Бензиновий генератор Квітка PRO SC3500 (110-7010) | 14 011 грн. |
Модификації Kvitka PRO SC3500
Ціни на Kvitka PRO SC3500 |
---|---|---|---|---|
Kvitka PRO SC3500 | від 13 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Kvitka PRO SC3500E | від 17 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →