Комп'ютерне крісло Halmar Denzel
Фото 4 |
Halmar Denzel |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Halmar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Halmar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Halmar Denzel
Усі ціни 6 →Крісло поворотне Denzel темно-коричневий | 3 376 грн. |
Крісло Denzel Halmar 58x100x60 (DENZEL) 005171 | 3 606 грн. |
Крісло поворотне Denzel чорний | 3 376 грн. |
Крісло Denzel Halmar 58x100x60 (DENZEL) 034123 | 3 606 грн. |
Крісло Halmar Denzel Чорний | 3 720 грн. |
Крісло Halmar Denzel Коричневий | 3 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →