Кухонний ніж BergHOFF Leo Spirit 3950340
BergHOFF Leo Spirit 3950340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Spirit 3950340
Нож для овощей Berghoff Spirit 9 см 3950340 | 229 грн. |
Ніж овочевий BergHOFF Spirit 9 см (3950340) | 229 грн. |
Ніж для овочів BergHOFF Leo Spirit 9см 3950340 | 229 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →