Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7501
Фото 7 |
Victorinox Swiss Classic 6.7501 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7501
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox 6.7501 | 233 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic, 6см, красный 6.7501 | 233 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Shaping 6.7501 | 228 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic для очищення 60 мм Black (6.7501) | 233 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic 6.7501 | 233 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7501
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7501 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7501 | від 228 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7503 | від 228 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →