Намет Naturehike Automatic (NH21ZP008)
Відео 1Фото 6 |
Намет торгової марки Naturehike можна віднести до універсальних середньобюджетних рішень на три теплі сезони. Завдяки своїй помірній вазі (як для виробу на чотирьох осіб) модель може успішно використовуватись для піших та велосипедних походів, а легка збірка дозволяє розглядати її і для кемпінгових таборів, відвідування музичних фестивалів тощо. Однією з головних фішок є система швидкої установки.
Каркас вшитий у зовнішній тент і відкривається за принципом парасольки. При цьому внутрішня частина при необхідності легко від'єднується, а «верх» може використовуватися як полегшений навіс. Намет Naturehike Automatic має захист від ультрафіолету (заявлено здатність блокувати понад 98% сонячних променів, що відповідає індексу SPV50+). Плюс на тент нанесена поліуретанова просочення, яка забезпечує помірну водонепроникність до 2000 мм водного стовпа (витримує легкі опади). Спальня тут загальна і має розміри по підлозі 240x210 см. У цю кімнату ведуть два входи, які дозволяють організувати ефективне наскрізне провітрювання. Варто враховувати, що повноцінних тамбурів модель не передбачає, зате доповнена москітними сітками та внутрішніми кишеньками для розміщення дрібних предметів.
Купити Naturehike Automatic
Усі ціни 20 →Намет тримісний автоматичний Naturehike NH21ZP008, блакитний | 4 020 грн. |
Намет Naturehike Automatic IV NH21ZP008, Forest Green | 4 650 грн. |
Палатка Naturehike NH21ZP008, трехместная автоматическая, темно-зеленая (6 | 4 150 грн. |
Намет тримісний автоматичний Naturehike NH21ZP008, темно-зелений 697602392 | 4 020 грн. |
Намет чотиримісний автоматичний Naturehike NH21ZP008, темно-зелений 697602 | 4 800 грн. |
Спонтанне рішення було провести Atlas у кемпінгу. А оскільки я далека від туристичної тематики, намет вибирав за ціною. Успіх ми зробили відразу: коли всі пихкали і розкладали свої намети, ми просто її дістали, поставили та вбили металеві кілочки. Всі. Процес зайняв від сили хвилин 7. Вона справді легко і швидко збирається завдяки своїй конструкції. Збирається так само швидко, навіть інструкція не потрібна. Приємним сюрпризом виявилася її якість. Тканина оксфорд, з гарним просоченням від води. У ній є 2 "двері" - наскрізний вхід. Москітна сітка на вході дрібна, живність не пропускає. Така сама вгорі для вентиляції. Для 3х дівчаток у наметі розміром 180х200 місця достатньо. Не знаю як вона поводиться при зливі, але дрібний дощ перенесла гідно. Я багато не чекала, тому дуже задоволена, що купила саме її. Легко та швидко збирається завдяки своїй конструкції. Збирається так само швидко. Тканина оксфорд, з гарним просоченням від води. Москітна сітка на вході дрібна, живність не пропускає. Розмір 180х200 місця вистачає для комфортного перебування 3х людей. Достойно переносить дощ. Не помітила Юлия: користуюся Naturehike Automatic місяць і більше рекомендую купити обов'язково |