Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2347G2-LU(C) 2.8 mm
Фото 4 |
Hikvision DS-2CD2347G2-LU(C) 2.8 mm |
|
Камера оснащується видимої LED підсвічуванням з дальністю до 30 м.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD2347G2-LU(C) 2.8 mm
Усі ціни 31 →IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD2347G2-LU(C) (2.8 мм) Black ColorVu з | 7 572 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2347G2-LU(C) 2.8mm Black | 7 573 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CD2347G2-LU(C) 2.8mm Black | 7 573 грн. |
IP-відеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD2347G2-LU(C) (2.8 мм) Black ColorVu з | 7 572 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2347G2-LU(C) (2.8) \b | 7 572 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →