Акустична система Peavey Impulse 5c
Фото 10 |
Peavey Impulse 5c |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peavey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peavey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peavey Impulse 5c
Инсталляционная акустика PEAVEY Impulse 5c Black | 2 525 грн. |
Інсталяційна акустика PEAVEY Impulse 5c (White) | 3 411 грн. |
Инсталляционная акустика PEAVEY Impulse 5c (White) | 2 730 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →