Каструля HOLMER CR-17537-SSD
Фото 8 |
HOLMER CR-17537-SSD |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER CR-17537-SSD
Усі ціни 7 →Каструля з кришкою H?lmer CR-17537-SSD Aurora | 789 грн. |
Каструля Hölmer Aurora з кришкою 3,7 л (CR-17537-SSD Aurora) CR-17537-SSD | 596 грн. |
Hölmer Каструля Hölmer Aurora з кришкою 3,7 л (CR-17537-SSD Aurora) CR-175 | 596 грн. |
Holmer CR-17537-SSD Aurora CR-17537-SSDAurora | 599 грн. |
Holmer CR-17537-SSD | 979 грн. |
Каструля з кришкою Hlmer Aurora 3.7 л (CR-17537-SSD Aurora) | 599 грн. |
Каструля з кришкою Holmer Aurora CR-17537-SSD 3.7 л | 1 074 грн. |
Модификації HOLMER CR-17537-SSD
Ціни на HOLMER CR-17537-SSD |
---|---|---|---|---|
HOLMER CR-17515-SSD | від 476 грн. | 9 пропозицій | ||
HOLMER CR-17519-SSD | від 506 грн. | 9 пропозицій | ||
HOLMER CR-17526-SSD | від 536 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLMER CR-17537-SSD | від 596 грн. | 9 пропозицій | ||
HOLMER CR-17548-SSD | від 679 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →